AKO NA TO?

Jedná sa o prvú kolekciu vrchov, ktorá je určená výhradne len pre posádku Hudba zdola. Navzdory veľkého záujmu priaznivcov tohoto živlu, sme sa rozhodli sprístupniť kolekciu Do ulice aj verejnosti. Účel tejto kolekcie je sformovať a originálne prezentovať kultúrne podujatia v réžii Hudba zdola.

Toto oblečenie sa skladá z výnimočných a kvalitných látok tvrdého charakteru. Prvky, ktoré nesie sú vyšívané a dlho trvácne. Vyšitie je stopercentné a spĺňa tú najvyššiu úroveň a kvalitu. Niektoré nite zakomponované na našich vrchoch sú fosforového charakteru a v tme odhalia svoju plnú krásu.

Keďže sa jedná o zákazkové šitie objednávajúci musia chápať podmienky, ktoré sme stanovili a snažili sa najvhodnejšie prispôsobiť danej situácii.

Ako objednať?

Na koniec roka 2012 od 1.11. 2012 do 30.11. 2012 je čas na objednávanie vrchov Do ulice. Od 1.12. 2012 začína výroba a do dvoch týždňov máte tovar doma.
Postup objednávky:
1. Treba vybrať TYP, VEĽKOSŤ, FARBU a POČET KUSOV.
2. Na webe www.hudbazdola.com v sekcii Kontakt (http://hudbazdola.com/kontakt/) treba zaslať vami vybraný tovar + váš e-mail.
3. Na základe vami vybraného tovaru vám vypočítame 50% z objednávky, ktoré je potrebné poslať ako zálohu, keďže ide o zákazkové šitie. Obratom vám pošleme na e-mail číslo objednávky a konkrétnu sumu zálohy + zvyšnú sumu, ktorú uhradíte pri preberaní tovaru.
4. Vašou úlohou bude poslať danú zálohu na účet, ktorý obdržíte v e-meili a do poznámky platby uvediete číslo objednávky, ktoré vám bude vygenerované.
5. 1.12. 2012 začíname výrobu všetkých objednávok a tovar bude zaslaný do dvoch týždňov na vami uvedenú adresu 1. triedou na dobierku. (Možný odber aj osobne po dohode e-mailom. Pri preberaní tovaru na dobierku je potrebné zaplatiť aj poštovné.)
* Farebnosť výšivok bude prispôsobená farebnej kombinácii textilu.

Vrchy Do ulice: http://hudbazdola.com/galeria/fotky/